צפון אמריקה


צפון אמריקה
אמריקה הצפונית, שוכנת בחלקו הצפוני של הכדור ונחשבת ליבשה השלישית בגודלה מבחינת שטחה ורביעית בגודלה מבחינת מספר תושביה.
בחלק הארי של שטחה שוכנות ארה"ב, קנדה ומקסיקו וחלקה הדרומי של היבשת (אמריקה המרכזית) כולל מספר מדינות נוספות: קוסטה ריקה, פנמה, גואטמלה, הונדורס, אל סלוודור, ניקרגואה ובליז. הדת השולטת ביבשה היא הדת הנוצרית והשפה הדומיננטית היא השפה האנגלית, למעט אזורים בקנדה והאיטי בהם השפה המדוברת היא צרפתית ומקסיקו, בה השפה הרשמית היא ספרדית.

התרבות של אמריקה הצפונית מושפעת בעיקר מהתרבות של ארה"ב וקנדה.

התרבות האמריקאית, המהווה למעשה, כור היתוך של תרבות הילידים והתרבות האירופאית, מובילה ומשאירה את חותמה בעולם כולו בתחום האופנה, המוסיקה, הקולנוע, הספרות והתיאטרון.

יבשת אמריקה הצפונית העצומה והמגוונת מזמנת את התיירים למגוון טיולים ומסעות שונים. כל אחד יוכל למצוא בנקל את מסלול ואופי הטיול המתאים לטעמו ולצרכיו האישיים.

ארה"ב וקנדה הן שתי מדינות קוסמופוליטיות עצומות, המציעות למבקרים בהן מגוון טיולים בערים הגדולות, המודרניות, התוססות והססגוניות, וכן, ביערות, אגמים, קרחונים, חופים, הרי הרוקי, מפלי הניאגרה המשמימים ועוד. מעבר לנופים המדהימים, ארה"ב וקנדה הן מדינות המעניקות אווירה של ליברליות, דינאמיות, פלורליזם תרבותי ויש בהן שפע של מקומות בילוי, מטבח מגוון, אטרקציות ייחודיות (כדוגמת דיסנילנד, עיר הסרטים) ולא פחות חשוב המון המון שופינג.

למי שחשקה נפשו בחופשה אותנטית ייחודית, הכוללת טיולים בנופי טבע קסומים וטרופיים, ג'ונגלים והרי געש, או נופש בחופים קסומים ומפגש עם תרבות ייחודית, מטבח מקומי מפואר והרבה מוסיקה לטינית סוחפת, יוכל להגיע למרכז אמריקה – קובה, קוסטה ריקה, מקסיקו, פנמה או גואטמלה.

ניתן להגיע ליעדים אלו הין בטיולים פרטיים והן בטיולים מאורגנים ובכל המדינות האטרקטיביות ביבשה יש מגוון גדול של בתי מלון ובתי הארחה בדרגות שונות.