דרום אמריקה


דרום אמריקה
דרום אמריקה, היבשה הרביעית בגודלה בעולם, נמצאת בחצי הכדור המערבי של כדור הארץ ומדרום לקו המשווה העובר דרכה. היא שוכנת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי והשפות הרשמיות בה הן ספרדית ופורטוגזית.

התרבות בדרום אמריקה, מאוד מגוונת ופלורליסטית והיא מושפעת הן ממסורות עתיקות יומין של ילידים אינדיאניים, הן מהתרבות האפריקאית (כתוצאה ממורשת סחר העבדים) הן מהתרבות האירופאית (בעיקר מהספרדים, פורטוגלים וצרפתים) והן מהתרבות המודרנית של ארה"ב (בעיקר כהשפעה של אמצעי תקשורת ההמונים – רדיו, טלוויזיה וקולנוע).

הדת המרכזית והדומיננטית ביבשה היא הדת הקתולית.

אסאדו, אמפנדס, ריקודים לטינים, קרנבל וכדורגל הם רק חלק מההווי המרשים של אמריקה הדרומית, המושכת אליה המוני תיירים לטיולים ומסעות של חוויות ייחודיות ובלתי נשכחות.

לא בכדי בוחרים צעירים ישראלים אחרי צבא לעשות את הטיול הגדול של חייהם ביבשה המרתקת הזו.
כיוון שיש בה כל כך הרבה אפשרויות והזמן מוגבל, חשוב לתכנן מסלול טיולים על פי העונה, אורך וקצב הטיול וכן על פי העדפות אישיות.

מי שמעוניין בטיולים המשלבים טרקים ייחודיים בנופים עוצרי נשימה יגיע לפרו, בוליביה וצ'כיה.

מי שדווקא רוצה לספוג את שמחת החיים של התרבות הלטינית ולחוות את הקרנבל, ימצא את עצמו מפזז בריו דה ז'נרו בברזיל.

ארגנטינה היא מדינה יפיפייה המציעה למבקרים בה טיולים בנופים קסומים של אגמים, מפלים, קרחונים הרים גבוהים ובעלי חיים ייחודיים של ארץ האש(חבל הארץ הדרומי של המדינה המהווה את אחת האטרקציות המרכזיות בה), ערים גדולות, שפע של תרבות ומטבח קולינארי משובח ביותר.


למי שחשקה נפשו בנופש איכותי, דרום אמריקה מתפארת בחופים מרהיבים ואתרי נופש אטרקטיביים ויוקרתיים.

דרום אמריקה היא יעד מושלם לטיול תרמילאים, אך ניתן להגיע אליה גם בטיולים מאורגנים במסגרת של קבוצות.