אפריקה


אפריקה
אפריקה היא היבשה השנייה בגודלה בעולם והיא גובלת עם הים התיכון, אסיה, האוקיינוס האטלנטי, ים סוף והאוקיינוס ההודי. כיוון שהיא מתפרשת מסביב לקו המשווה, היא מתאפיינת במגוון סוגי אקלים.

הדבר המרכזי המאפיין את ההיסטוריה של אפריקה הוא העבדות אשר החלה עם התפשטות האסלאם לאפריקה. סחר העבדים היה מקור הפרנסה העיקרי של השבטים אשר מכרו בני שבט לסוחרי עבדים באירופה. העבדים הגיעו ליבשת אמריקה הצפונית והדרומית ובברזיל השתמשו בהם לעבודה קשה ובתנאים בלתי אנושיים במטעי סוכר וקפה. העבדות הקשה נמשכה בין המאה ה- 16 למאה ה-19, אך השלכותיה מורגשות עד היום.

אפריקה היא יבשה של שפע של תרבויות עתיקות ומרתקות בנות אלפי שנים שמטביעות את חותמן עד היום. היא מזמנת את התיירים לחופשה מסוג אחר, הכוללת מסעות מרתקים בשמורות טבע בתוליות, בספארי הכולל מפגש עם חיות המשוטטות בסביבתן החופשית ומפגשים עם שבטים מקומיים החיים בטבע.

יבשת אפריקה המרתקת והמסתורית מציעה שפע של טיולים וביניהם טיול לקנייה הכולל מסלול בג'יפ לספארי ומפגש מרתק עם שבט מסאי העתיק, טיול בנופים עוצרי נשימה של מדבריות, נהרות, עמקים פוריים וגבעות ירוקות  של מדינת אתיופיה.

חובבי הטרקים יוכלו ליהנות ממסלול טיול מרתק לרכס הקילימנג'רו במדינת טנזניה, ושוחרי הטבע ייהנו מטיול קסום באי הטרופי והייחודי מדגסקר.

ניתן להגיע לאפריקה הן בטיולים עצמאיים והן בטיולים מאורגנים המתאימים למשפחות, לקבוצות וכו'.