דרום אפריקה


דרום אפריקה היא מדינה השוכנת בקצה הדרומי של יבשת אפריקה והיא גובלת עם זימבבואה, בוטסואנה, נמיביה, מוזמביק, סווזילנד ולסוטו.


דרום אפריקה שבתקופה האחרונה הפכה ליעד תיירותי, מזמנת את המטיילים למסעות קסומים לעולם ומלואו של טבע מרתק, ספארי מרהיב, מגוון בעלי חיים, נופים קסומים, היסטוריה, תרבויות ושבטים עתיקים.

יוהנסבורג היא העיר הגדולה במדינה והיא מציעה למבקריה מגוון טיולים וביניהם הגן הבוטני הלאומי הכולל אלפי מינים של עצים וצמחים הייחודיים לאזור וכן, מגוון זוחלים וחיות, גן החיות של העיר, המציע מסלול טיול ברחבי הגן עם עגלה הרתומה לטרקטור, מוזיאון אפריקה וגלריית האומנות המציגה יצירות מאירופה ומאפריקה. הבעיה עם העיר הזו, היא שיש בה פשיעה ואלימות, המאיימת על ביטחונם האישי של המטיילים, לכן, חשוב לנקוט אמצעי זהירות על מנת לטייל בבטחה ובהנאה.

קייפטאון, הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם בכלל ובדרום אפריקה בפרט, מציעה למטיילים מגוון אתרים אטרקטיביים משמורת כף התקווה ועד טיפוס ותצפית מהר השולחן המרהיב ביופיו.

מקום אטרקטיבי נוסף הוא קניון נהר הבלייד המעניק למטיילים חוויה על חושית בנופים קסומים, צמחיה מרשימה ומפלי מים.

אי אפשר לטייל בדרום אפריקה בלי להגיע לשמורת הקרוגר, השמורה הגדולה והמפורסמת במדינה  וליהנות מטיול בספארי ומפגש מרתק עם מגוון רב של חיות. במהלך הטיול לשמורה המרהיבה נהנים גם בדרכים מנופים מרהיבים ביופיים.

דרום אמריקה היא יעד אטרקטיבי הן לטיולים פרטיים, טיולי תרמילאים והן לטיולים מאורגנים למשפחות וקבוצות.

19Sep
26Sep
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.