איטליה


איטליה, המכונה גם "ארץ המגף", מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם והיא מציעה  מגוון טיולים ואטרקציות לחופשה ייחודית ומושלמת: תרבות, אומנות, ארכיטקטורה, היסטוריה, ערים גדולות לצד חוות וכפרי נופש ציוריים ופסטורליים, נופים ססגוניים, אגמים וכמובן החוויה קולינרית של פיצות, פסטות, גלידות ויינות משובחים שבלעדיהם הטיול אינו מושלם.


אי אפשר לטייל באיטליה בלי להגיע לרומא, עיר הבירה. עיר תוססת ומדהימה ביופייה, המשלבת היסטוריה ומודרניזציה, ישן וחדש: מוזיאונים, מבנים ארכיטקטוניים מרהיבים, מזרקות, פיאצות (כיכרות) מפורסמות, כנסיות מפוארות והכל מאוד קרוב ומאוד נגיש.


אחת האטרקציות המרכזיות ברומא היא הוותיקן, המדינה העצמאית הקטנה ביותר בעולם ששוכנת בתוך רומא ונותנת למטיילים חוויה יוצאת דופן של שפע ציורים ואומנות בתוך מתחם גדול של ארמונות מרהיבים. אתרים נוספים מומלצים ברומא הם: הקולוסאום (אמפיתיאטרון עתיק), הפנתיאון, מזרקת טרווי (מזרקת המשאלות המפורסמת), המדרגות הספרדיות, שער הניצחון של טיטוס, המוזיאון היהודי ועוד.


עיר נוספת שלא כדאי להחמיץ היא וונציה, המכונה עיר המים כשאמצעי התחבורה העיקרי בה הוא שייט בגונדולות המפורסמות.
יעד אטרקטיבי נוסף לטיול באיטליה הוא חבל טוסקנה (שבירתה היא פירנצה, עיר של שפע אומנות ואטרקציה בפני עצמה) שמציע לתיירים שלל אפשרויות של טיולים בכפרים שלווים ופסטורליים, עיירות ציוריות, יקבי יין ומפלי מים. בטיולים ביעד זה, מומלץ לשכור רכב וליהנות מהדרכים הקסומות של שדות חמניות, יערות ונוף ירוק עוצר נשימה.


טוסקנה היא גם יעד אטרקטיבי ביותר לנופש באחת החוות הכפריות והקסומות שלה. היא מזמנת את המטיילים לחופשה של רוגע, התנתקות מהשגרה, נופים קסומים, אוכל משובח ויין איכותי.


צפון איטליה מזמן לתיירים טיול אגמים, שכולל מספר אגמים גדולים ושורה של אגמים קטנים, כשהאגם הגדול והתיירותי ביותר הוא אגם גארדה. זהו גן עדן של אגמים תכולים, צמחיה מרהיבה, דרכים של גבעות ירוקות ומפלי מים וכפרי נופש פסטורליים.


איטליה היא יעד אטרקטיבי מאוד לישראלים וניתן להגיע אליה בטיולים מאורגנים (לאיטליה בלבד או לטיול משולב עם מדינות נוספות) ובטיולים פרטיים. קצרה היריעה מלהכיל ולפרט את כל האתרים המרשימים של המדינה היפיפייה הזו ולכן, כמעט בלתי אפשרי למצות אותה בטיול אחד.  

26Sep
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.