אוסטרליה


אוסטרליה
אוסטרליה, היבשה הקטנה ביותר בכדור הארץ,  והמדינה השישית בגודלה בעולם, גובלת באוקיינוס השקט ובאוקיינוס ההודי. היקף האוכלוסייה  בה קטן יחסית לגודלה והוא מגיע כיום לכ- 20 מיליון תושבים, רובם ממוצא בריטי וחלקם הקטן אסייתים ואבוריג'ינים.


יבשת אוסטרליה מעוררת הערצה בכל רחבי העולם בשל הפלורליזם התרבותי שלה והעקרונות הליברליים, לפיהם לכל אזרח הזכות לעסוק בדת ובתרבות שלו.


הכלכלה האוסטרלית משגשגת, תחרותית ופתוחה, מעודדת צמיחה והזדמנויות מסחריות טובות. היא מדורגת רביעית בעולם מבחינת תל"ג  (תוצר לאומי גולמי) לנפש.


יבשת אוסטרליה שוכנת בחלק הדרומי של כדור הארץ ולכן עונות השנה בה הפוכות מישראל.


זוהי ארץ עשירה בתרבות, נופים מרהיבים ועוצרי נשימה, אוצרות טבע מגוונים וייחודיים ובשל כך מהווה מוקד אטרקציה לתיירות מכל רחבי העולם. למי שחשקה נפשו לטיול בחו"ל בלתי נשכח, ימצא את עצמו באוסטרליה.


כדי להכיר היטב את יבשת אוסטרליה על כל גווניה, צריך לטייל בה לפחות שנה תמימה. היא מזמנת את התייר למסעות וטיולים קסומים ומרתקים החל מחופיה העצומים עם פלאי הטבע (כדוגמת שונית האלמוגים הגדולה THE GREAT BARRIER REEF, המשתרעת לאורך של כאלפיים קילומטר), דרך נופים טרופיים,  פארקים לאומיים, מדבריות ענק, יערות גשם עבותים ועוד ועוד. אחד ממוקדי המשיכה ומסמליה המרכזיים של אוסטרליה הוא החיות האופייניות ליבשה, הלא הם הקנגרו הקואלה.


אוסטרליה מציעה גם לא מעט חוויות עירוניות בעריה הגדולות (סידני, מלבורן וכו') הכוללות מוזיאונים, ארכיטקטורה, היסטוריה, תרבות, קניות ומסעדות, כך שכל תייר יוכל למצוא בנקל את מסלול הטיולים המתאים לו.


אי אפשר לא להזכיר, כמובן, את החוויה הקולינרית המגוונת של אוכל ויין שניתן למצוא לאורך כל הטיול – מסעות של תענוגות וחוויות מרתקות שלא ישאירו אף תייר אדיש למה שיש ליבשה המרתקת הזו להציע.

ניתן להגיע לאוסטרליה הן בטיולים מאורגנים, טיולים משפחתיים וטיולים פרטיים, כל אחד ימצא את הדרך המתאימה לו להגיע לאי החלומות עם אין סוף אפשרויות של מסלולים, טיולים, אטרקציות ובילוי.